




140 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
Склад: суперміцна сумочно сітка
Розмір: 48*48 см
Довжина ручок: 68 см
Витримує ДУЖЕ ВЕЛИКУ ВАГУ
Виробництво: Україна
ОДИНА ЄКОТОРБА ЗАМІНЯЄ ПРИБЛИЗНО ТИСЯЧУ ПЛАСТИКОВИХ
Все екомешочкі і екосумки можна переглянути за посиланням: https://krapiva.com.ua/
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Шоппер |
| Тип ткани | Полиэстер |
| Цвет | Серый |
| Количество отделений | 1 |
| Тип застежки | Без застежки |
| Длина ручек | 68 мм |
| Максимальный вес | 20 кг |
| Высота | 50 мм |
| Ширина | 50 мм |